Rower czy Segway – jaki środek lokomocji wyprać podczas zwiedzania sardyńskich miast?

WŁOCHY: Ludzie jeżdżą rowerami po starym mieście, licencja: shutterstock/Autor YYulia Grigoryeva

Aktywne spędzanie wolnego czasu jest niezwykle istotne w naszym codziennym, zabieganym życiu. Jeśli połączyć to ze zwiedzaniem oraz odkrywaniem nowych, pięknych miejsc, to już w ogóle mamy do czynienia z połączeniem perfekcyjnym. Taką formą spędzania wolnego czasu może być przejażdżka rowerem po Sardynii i stolicy … Zobacz więcej »

Pogoda i temperatura w Alghero w ciągu roku

Pogoda w Alghero, Włochy, fot. shutterstock.com

Alghero to urokliwa miejscowość położona na Sardynii. Ze względu na atrakcyjne usytuowanie, znakomity klimat i wyjątkowo dobrą pogodę jest częstym kierunkiem wakacyjnym. Cechą charakterystyczną Alghero jest zabytkowa urbanistyka starego miasta. Przy kamiennych uliczkach znajdują się gęsto rozsiane punkty gastronomiczne, które kuszą zapachami i włoskim klimatem. … Zobacz więcej »

Wakacje na Costa Smeralda

Costa Smeralda, Sardynia, Włochy, fot. shutterstock.com

Wybrzeże Sardynii to zdecydowanie niebanalne miejsce, które może zachwycić od pierwszego wejrzenia. Szczególnie Costa Smeralda, czyli szmaragdowe wybrzeże, cieszy się ogromną popularnością w okresie wakacyjnym. Czemu warto wybrać się tam na urlop i jakie atrakcje czekają na turystów? Costa Smeralda – duma Sardynii! Costa Smeralda … Zobacz więcej »