Najciekawsze propozycje mieszkaniowe all inclusive na Sardynii

Tagi , , , , , ,

Sardynia stanowi jedną z najpiękniejszych wysp Europy i z tego powodu przyciąga turystów z całego świata. Wynika to z występowania pięknych plaż, lazurowego morza, a całość połączona jest z występowaniem charakterystycznego włoskiego klimatu. Warto wcześniej dokładnie zaplanować swój urlop, żeby spędzić wymarzone wakacje. Odpowiedni wybór sprawi, że będziemy mieszkać w urokliwej lokalizacji oraz w odpowiednim standardzie. W ramach tego artykułu przedstawimy propozycje w ramach wakacji all inclusive na Sardynii. Będziemy się kierować m.in. wysoką jakością oferowanego jedzenia, poziomem dostarczanego standardu oraz lokalizacją.

Club Hotel Marina Seada Beach — klimatyczne i wygodne rozwiązanie przy piaszczystej plaży

Na początek luksusowa propozycja, która jednocześnie jest bardzo dobrze zlokalizowana i stanowi jeden z najciekawszych wyborów na Sardynii. Club Hotel Marina Seada Beach znajduje się zaledwie 100 metrów od najbliższej plaży. Miejsce noclegowe pozwoli na wypoczynek, ponieważ znajduje się w niewielkiej miejscowości Budoni. Pokoje nie są wielkie, ale balkon z widokiem na plażę to element, który z pewnością stanowi dużą zaletę tego miejsca noclegowego. Godny odnotowania jest również basen, który stanowi alternatywę dla osób, które nie każdą kąpiel muszą odbyć w morzu.

Pobliska plaża jest piaszczysta i bez problemów powinna spełnić oczekiwania najbardziej wymagających. Szczególnie że jednym z najważniejszych elementów jest wpisanie się do klimatu Sardynii. Niewielkie i niskie domki o pastelowych kolorach to ciekawe dopasowanie krajobrazu. Opcja all inclusive sprawi, że nie tylko nie będziemy musieli przejmować się jedzeniem, ale przeciwnie, będzie to jedna z przygód. Szczególnie że oferowane jedzenie mocno wpisuje się w klimaty Sardynii. Club Hotel Marina Seada Beach to z pewnością ciekawa propozycja i jedna z najciekawszych w ramach urlopu all inclusive. Jednocześnie jest to opcja, która nie należy do najdroższych.

Janna e Sole Resort — optymalny wybór w przypadku podróżowania w grupie

Janna e Sole Resort również znajduje się w Budoni, czyli w tej samej miejscowości, co poprzednia propozycja. Jednocześnie oferowany komfort wydaje się jeszcze wyższy niż w ramach poprzedniej propozycji. Jasne wnętrza sprawiają, że czujemy się komfortowo i odczuwamy wakacyjny klimat. Z pokoju, gdzie jest balkon roztacza się piękny widok na okolicę. Warto zaznaczyć, że w ramach Janna e Sole Resort znacznie korzystniejszym finansowo rozwiązaniem jest wybór pokoju czteroosobowego niż dwuosobowego. Jest to więc idealna propozycja, gdy chcemy wypoczywać w większej grupie. Hotel wyróżnia się wieloma pozytywnymi ocenami. Turyści w szczególności zachwalali śniadania. Całość utrzymana jest według spójnej koncepcji utrzymywanej w ramach jasnych barw. Zaletą jest również niewielki basen zlokalizowany w granicach Janna e Sole Resort.

Luxar — miejsca all inclusive na Sardynii

Kolejną propozycją jest Luxar, który oferuje większą powierzchnię apartamentów niż poprzednie propozycje. Znaczącą różnicą jest również to, że to miejsce noclegowe znajduje się w niewielkim miasteczku, a nie na wsi. Mowa w tym przypadku o Assemini, które sąsiaduje z Cagliari, czyli stolicą całej Sardynii. Będzie to więc propozycja, która będzie odpowiednia nie tylko dla osób, które lubią spędzać czas na plaży, ale również tych, które chciałyby urozmaicić swój pobyt poprzez zwiedzanie miasta.

Luxar charakteryzuje się skromnym wystrojem, ale jednak w połączeniu z dużą powierzchnią apartamentu oraz atrakcyjną ceną. W szczególności w konfrontacji z ofertą all inclusive. W ramach tej propozycji najbardziej chwalone są śniadania, które nie pozwalają zapomnieć, że przebywamy w kraju, który słynie z jednej z najlepszych kuchni na świecie. Pamiętajmy jednak, że w ramach tej propozycji plaża nie będzie zlokalizowana tak blisko nas jak w przypadku poprzednich opcji. Zalecamy więc tę propozycję tylko wtedy, jeśli zwiedzanie Cagliari jest dla nas szczególnie istotne. W innym przypadku pozostałe propozycje wydają się bardziej atrakcyjne od tego, co ma do zaoferowania Luxar.

Sentido Orosei Beach — wygodna propozycja z pięknymi widokami

Sentido Orosei Beach to propozycja, która spełni wymagania osób, które cenią sobie komfort, a jednocześnie dostarczy wiele wrażeń. Niecodziennie mamy możliwość spędzenia czasu na balkonie, gdy widokiem, który podziwiamy, są wody Morza Śródziemnego. Budynek świetnie wpasowuje się w klimat otoczenia, a podwórko jest wyraźnie zadbane. W pobliżu znajduje się kilka plaż i to właśnie dla osób, które cenią sobie taki wypoczynek, jest ta propozycja. Mniej niż 20 km od hotelu znajduje się stanowisko archeologiczne Tiscali ze słynną jaskinią. Ogólnie Sentido Orosei Beach jest hotelem, który znajduje się w Orosei, a więc miejscowości, która słynie ze swojej malowniczości ze względu na występowanie imponujących klifów, z których roztacza się widok na błękit morskiej wody. Z pewnością jest to jedna z najbardziej uniwersalnych propozycji w ramach tego artykułu i powinna sprostać wymaganiom wielu osób niezależnie od okoliczności.

Hotel Cala di Volpe — miejsce noclegowe all inclusive na Sardynii

Cala di Volpe zasługuje na miejsce w tym zestawieniu z co najmniej kilku powodów. Na początek warto wskazać wiele pozytywnych opinii turystów. Nie można pominąć położenia w Porto Cervo, a więc miejscowości, która wyróżnia się oferowanym klimatem i swoją specyfiką. Co prawda pokoje nie są duże, a jednak pod tym względem wystarczające, a dodatkowo ładnie urządzone i praktycznie wyposażone. Odwiedzający najbardziej chwalą komfort oferowany przez to miejsce. Nie zmienia to faktu, że dania oferowane w ramach oferty all inclusive w tym miejscu wyróżniają się ze względu na liczbę pochlebnych recenzji. Miłośnicy dobrej kuchni powinni przedłożyć tę ofertę nad większość zaproponowanych wcześniej.

Lokalizacja również jest bajeczna i od razu wskazuje na zamieszkanie w luksusowym miejscu, którym Cala di Volpe bez wątpienia jest. Do wykonania pięknych zdjęć nie będzie nawet konieczne wychodzenie z kompleksu hotelu. Imponujące widoki roztaczają się już z balkonów mieszkań. Nie jest to najtańsza z zaproponowanych tutaj ofert, a jednak wydaje się warta swojej ceny i jedną z najmocniejszych pozycji w tym zestawieniu. Dobra lokalizacja, świetnie jedzenie oraz piękny widok na zatokę to zalety, które budują pozycję Cala di Volpe na tle konkurencyjnych ofert.

Przeczytaj także: Odkryj Sardynię szlakiem jej historii i tradycji

Amfibietreks — camping przy plaży Sardynii

Jest to propozycja, która jest zupełnie inna niż poprzednie. Nie jest to klasyczny hotel, a zamiast tego Amfibietreks oferuje sen w namiocie zlokalizowanym bardzo blisko plaży. Dla niektórych z pewnością będzie to mniej wygodne. Nie zmienia to jednak faktu, że dostarczane będą również wrażenia innego typu. Najbardziej wymagający powinni pominąć tę propozycję i przejść do kolejnych, co nie zmienia faktu, że oryginalność tej oferty sprawia, że warto ją rozważyć. Ponadto jest to oferta all inclusive, gdzie będziemy mogli skupić się na czasie spędzonym nad plażą, ponieważ nie będzie potrzeby, żeby samemu organizować posiłków. Do dyspozycji gości pozostaje basen, a oprócz tego pracownicy dbają o zapewnienie innych wrażeń. Można w tym miejscu spędzić zarówno wygodny pobyt nad plażą, jak i aktywny sportowy wypoczynek nad wodą.

Villaggio Alba Dorata — skromna propozycja, która wielu przypadnie do gustu

Villaggio Alba Dorata to uniwersalna propozycja, która spełni oczekiwania turystów o zróżnicowanych celach, chociaż nie jest pozbawiona wad. Przede wszystkim nocleg znajduje się blisko plaży, ponieważ jest to mniej niż 500m. Oprócz tego na terenie obiektu znajduje się ładny basen, który zachęca do tego, żeby z niego skorzystać. Ponadto Villaggio Alba Dorata to hotel, który znajduje się w Cala Liberotto, a więc miejscowości, która słynie z malowniczych plaż, a także ze sprzyjających okoliczności przyrody (mowa o ładnych krajobrazach). Pokoje nie imponują swoim wyglądem, ale są praktyczne i spełniające oczekiwania wielu turystów. Opinie odwiedzających wskazują, że jest to doskonałe miejsce na wypoczynek. Jest dalekie od zgiełku, a jednocześnie w okolicy znajduje się wiele pięknych plaż, które są częścią wybrzeża Orosei.

Podobnie jak w przypadku innych propozycji przedstawionych w tym artykule możliwe jest skorzystanie z oferty all inclusive. Powinniśmy jednak wziąć pod uwagę, że jedzenie w tym miejscu nie stanowi głównego elementu wycieczki i wydaje się nie być traktowane w ten sposób. Jakość jedzenia wydaje się wyższa w pozostałych propozycjach. Villaggio Alba Dorata to jednak opcja bardzo dobrze zlokalizowana, może nieco skromna, ale z pewnością znajdzie (i znajduje) swoich miłośników.

Przeczytaj również: Plan wycieczki po Sardynii

Forte Village Resort — szansa na luksusowy pobyt all inclusive na Sardynii

Forte Village Resortto to najbardziej luksusowa propozycja przedstawiona w tym artykule. Mamy tu możliwość skorzystania z nowoczesnych, doskonale przygotowanych wnętrz, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających. W pobliżu znajdują się dwie malownicze plaże, czyli Santa Margherita di Pula i Calaverde. W zależności od wybranego pokoju do dyspozycji gości może przynależeć balkon lub taras. Z jednej strony Forte Village Resort znajduje się morze, a z przeciwnej strony występują malownicze góry.

Warto jednak zwrócić uwagę, że mamy tutaj możliwość skorzystania ze śniadań i kolacji, których zdaniem niektórych nie powinny być zaliczane do kategorii all inclusive. Jakość dostarczanych posiłków sprawia jednak, że taki ranking nie powinien powstać bez Forte Village Resort. Na szczególną uwagę w ramach tej oferty zasługuje piękna otaczająca roślinność. Liczne palmy, dużo zieleni, która gwarantuje prywatność i momentami uczucie, że znajdujemy się na rajskiej wyspie w odległej części świata. To są elementy, które tak mocno budują pozycję Forte Village Resort. Ponadto do dyspozycji gości pozostaje również Spa.

Poprzedni

Komunikacja miejska w Cagliari – jak poruszać się po tym mieście i całej Sardynii?

Santo Stefano na Sarydnii — wymarzone wakacje na najpiękniejszej wyspie archipelagu La Maddalena

Następny

Dodaj komentarz