Partnerzy

Poniżej prezentujemy strony naszych partnerów. Firmy, blogerzy, vlogerzy i inne instytucje dla których Włochy są bliskie ich działalności.

Travelitalia.plLuksusowe wakacje we Włoszech, ekskluzywne hotele i noclegi. Zorganizuj wymarzone wczasy wybierając najlepsze miejsca, plaże i stoki narciarskie.

Sycylia.pl Wakacje na Sycylii, przewodnik po Sycylii, co zobaczyć, tanie noclegi przy najpiękniejszych plażach Sycylii. Zabytki i inne atrakcje.

Neapol.plNajwiększy praktyczny przewodnik po Neapolu. Zabytki i zwiedzanie Neapolu. Co warto zobaczyć, komunikacja miejska i tanie noclegi w Neapolu.

Turyn.plWirtualny przewodnik po Turynie, tanie noclegi w Turynie, opis zabytków, sprawdź co musisz zwiedzić.

Florencja.plWakacje w Toskanii, przewodnik po Toskanii, co zobaczyć i co zwiedzić, najlepsze noclegi. Zabytki i inne atrakcje.

Bolonia.plPrzewodnik po Bolonii, sprawdź co zwiedzić i zobaczyć będąc w Bolonii, tanie noclegi w Bolonii.

Autostradadelsole.comblog Kamili Kowalskiej, autorki ponad 20 przewodników turystycznych po włoskich miastach, regionach i po całych Włoszech. Na blogu znaleźć można wiele ciekawych publikacji napisanych z punktu widzenia autorki, która mieszka we Włoszech już od 19 lat.

Polacywewloszech.comstrona jest niezależnym portalem informacyjnym dla Polaków mieszkających we Włoszech. Na stronie znajdziemy wiele informacji na tematy poruszane w codziennej włoskiej prasie, jak i wiele ciekawych artykułów na tematy polityczne, społeczne, turystyczne i oświatowe.

studiaparlaama.plto blog o języku włoskim prowadzony przez doświadczoną lektorkę języka włoskiego Aleksandrę Sowińską. Na stronie znaleźć można multum materiałów do nauki języka włoskiego jak i wiele ciekawych artykułów o Włoszech.

Imperiumromanum.plto strona która jest największą polską stroną o starożytnym Rzymie działającą nieprzerwalnie od 2004 roku. Na stronie znajdziemy multum informacji o antycznym Rzymie.

aleksandraseghi.com Blog Moja Toskania, życie w najpiękniejszym regionie włoskim na wyciągnięcie ręki to encyklopedia wiedzy na temat Toskanii oczami Pani Aleksandry Seghi od lat mieszkającej we Włoszech.

Naszeszlaki.pl – Blog podróżniczy Nasze Szlaki to grono ludzi interesujących się podróżami, historią i fotografią. Na blogu znajdziemy sporo informacji i ciekawych artykułów na temat podróżowania po całym świecie jak i również po Włoszech.