Różowa Plaża na Sardynii

Spiaggia Rosa, licencja: shutterstock/Cory Seamer

Plaże kojarzą się zazwyczaj z piaskiem czy też drobnymi kamieniami, może się też zdarzyć tak zwana czarna plaża, jednak istnieje również Różowa plaża na Sardynii. Dobrze jest więc się nieco więcej dowiedzieć o tej przepięknej plaży, która przyciąga przez cały rok liczne grupy turystów z … Zobacz więcej »

Najpiękniejsze plaże w prowincji Cagliari

Sardynia leżąca w centrum Morza Śródziemnego, z pięknymi krajobrazami i jeszcze wspanialszymi plażami należy do najciekawszych miejsc do spędzenia letnich wakacji. Pełno tu cudownych zatoczek skrytych za dominującymi skalnymi formacjami, które przeplecione śródziemnomorską roślinnością zapraszają turystów z całego świata. Poznaj najpiękniejsze plaże w Cagliari. Cagliari … Zobacz więcej »

Najpiękniejsze plaże w Alghero i okolicach

Cala Domestica beach, Sardynia, Włochy. Sardynia jest drugą co do wielkości wyspą na Morzu Śródziemnym.

Alghero to przepiękna, urokliwa nadmorska miejscowość stanowiąca jedną z wizytówek Sardynii. Wybierając się na tą uwielbianą przez turystów wyspę koniecznie odwiedźcie to wspaniałe miejsce położone nad Morzem Śródziemnym. „Mała Barcelona”, bo taki przydomek ma Alghero za sprawą katalońskich wpływów odczuwalnych m.in. w kuchni i architekturze … Zobacz więcej »

Plaża Frutti d’Oro

Lokalizacja: niedaleko La Maddalena, prowincja Cagliari, południowa Sardynia Współrzędne geograficzne: 39°08’22.5″N 9°00’57.7″E Długość: 280 metrów Aktywności: windsurfing Udogodnienia: parking Opłata za wstęp: brak Odpowiednia dla rodzin z dziećmi Plaża Frutti d’Oro to niewielka plaża znajdująca się niedaleko stolicy Sardynii – Cagliari. Miejsce to nie jest … Zobacz więcej »

Plaża di Malfatano

Panoramic view of Capo Malfatano, beautiful landscape on the south coast of Sardinia

Lokalizacja: niedaleko Teulady, prowincja Cagliari, południowa Sardynia Współrzędne geograficzne: 38°53’39.6″N 8°47’56.0″E Długość: 350 metrów Aktywności: nurkowanie z rurką, pływanie na rowerach wodnych Udogodnienia: parking, restauracja Opłata za wstęp: brak Odpowiednia dla rodzin z dziećmi Plaża di Malfatano to malowniczo położone miejsce wypoczynku w zatoce Capo … Zobacz więcej »