Wypożyczalnie samochodów na lotnisku w Alghero

Tagi , , , , ,

Z pewnością każdy miłośnik podróży rozpoczyna już planowanie swoich wymarzonych wakacji. Nie da się ukryć, że wielkimi krokami zbliża się już lato, a co za tym idzie, okres planowania wyjazdów wakacyjnych rozpoczął się już na dobre. Oczywiście każdy z podróżnych doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że podczas całych wakacji najważniejszy jest komfort. Wyjeżdżamy bowiem po to, by cieszyć się czasem i beztrosko spędzać go w danym miejscu, a nie martwić się pobieżnymi sprawami. Obecnie wielu polskich turystów upodobało sobie Alghero. To niewielkie miasto na zachodnim brzegu Sardynii stało się prawdziwym symbolem szybko rozwijającej się turystyki. Niemniej jednak, jeśli to właśnie tam zamierzamy podróżować, to warto wiedzieć, że lotnisko od centrum miasta dzieli około 10 kilometrów. Jeśli zależy nam, by dostać się tam szybko i bezpiecznie, wówczas najlepszym rozwiązaniem okazuje się wypożyczenie auta. Wobec tego, jakie wypożyczalnie samochodów funkcjonują na lotnisku w Alghero?

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

1. Wypożyczalnia pojazdów Europcar

Pierwszą wypożyczalnią, która funkcjonuje na lotnisku w Alghero, jest Europcar. Nie da się ukryć, że wypożyczalnia ta jest nam wszystkim dobrze znana. Znajduje się ona bowiem praktycznie w każdym mieście w Europie, gdzie pojawiają się również turyści. Europcar to wypożyczalnia, która oferuje przede wszystkim niezwykle nowoczesną flotę pojazdów. Każdy samochód posiada ważne badania techniczne, a także jest standardowo wyposażony. Zwykle turyści mogą też wybierać dowolne modele, w ofercie Europcar są zarówno niewielkie, miejskie autka, ale także i pokaźne SUV-y oraz klasyczne sedany. Co jest jednak najważniejsze to fakt, że wypożyczalnia ta oferuje mocno konkurencyjne ceny. Daje ona również klientom możliwość korzystania z wypożyczonego pojazdu bez nałożonego limitu kilometrów. Faktem jest, że podróżny odbiera samochód z pełnym bakiem i w tej samej kondycji musi go również zwrócić. Dużym udogodnieniem jest również fakt, że turyści mogą skorzystać ze strony głównej wypożyczalni, by zarezerwować sobie wybrany model auta. Wówczas po dotarciu na lotnisko w Alghero, auto będzie już na nich czekało.

2. Wypożyczalnia samochodów Green Motion

Jedną z lepszych wypożyczalni pojazdów, która znajduje się na lotnisku w Alghero, jest również Green Motion. Jest to wypożyczalnia, która również oferuje przeróżne pojazdy, jednak każdy z nich posiada aktualne badania techniczne i standardowe wyposażenie. Ceny w wypożyczalni są mocno zróżnicowane i głównie zależą one od standardu pojazdu oraz wybranego przez turystów modelu. Niemniej jednak wyposażeniem obowiązkowym jest nawigacja GPS, która z pewnością się kierowcom przyda. Podobnie jak w przypadku Europcar, wypożyczalnia Green Motion nie nakłada na turystów limitu kilometrów. Mogą więc oni wypożyczyć pojazd i cieszyć się komfortową podróżą nawet po całej Sardynii. Dużym udogodnieniem jest również możliwość zarezerwowania wybranego pojazdu za pośrednictwem strony internetowej. Wówczas będzie on na nas czekał tuż po przylocie na międzynarodowe lotnisko w Alghero. Warto również wspomnieć, że Green Motion zapewnia całodobową obsługę klienta, a także pomoc w razie awarii czy niespodziewanych zdarzeń drogowych.

3. Wypożyczalnie samochodów na lotnisku w Alghero VITARENT Alghero

Kolejną wypożyczalnią, z której usług można skorzystać na lotnisku w Alghero, jest Autonoleggio VITARENT Alghero. Jest to włoska wypożyczalnia, która cieszy się na całej Sardynii dość dużą popularnością i wieloma placówkami. Oferuje ona nowoczesną flotę pojazdów, które można dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań. Każdy samochód wyposażony jest standardowo w nawigację GPS. Co więcej, podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich wypożyczalni, istnieje możliwość zarezerwowania pojazdu przez stronę internetową, wówczas pojazd będzie już na turystów czekał. Wypożyczalnia ta również nie nakłada na turystów limitu kilometrów, więc mogą oni cieszyć się swobodnym podróżowaniem. Obsługa Autonoleggio VITARENT Alghero jest również dostępna przez całą dobę i służy klientom pomocą w nagłych wypadkach. 


Najlepsze hotele na Sardynii

Poprzedni

Wakacje w Olbii – gdzie dobrze zjeść? Poznaj najlepsze lokale gastronomiczne

Kiedy jechać do Alghero? Pogoda i temperatura w ciągu roku

Następny

Dodaj komentarz